Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy jutok hitelhez, kölcsönhö...

BabaSbg kérdése:

Hogy jutok hitelhez, kölcsönhöz prostituáltként?

Figyelt kérdés
Legálisan, bejelentve, minden héten orvosi kontrollal dolgozom külföldön, havonta 1 és 12 milliò forint között keresek. Ezt azonban senki nem igazolja le nekem.... Van-e esélyem hitelt felvenni otthon?

2012. máj. 14. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól keresel akkor miért kell a hitel? Kérj valamelyik kuncsaftodtól. Biztos bíznak benned!
2012. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert sokat is költök, es 3 napja tortemsajat hibabol totalkarosra az automat, fizetnem kell, de nincs felretett penzem. Sporolni meg fiatal vagyok :-) nem akarok kuncsafttol kerni csak ha muszaj, sose tartoztam senkinek penzzel es nem is akarok, amig van eselyem ugy megoldani hogy beallotom a bankkartyamat, minden honapban utalja a torlesztot.
2012. máj. 14. 13:59
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Spórolni fiatal vagy? miért mikor akarsz, majd ha kiégtél? amúgy meg mire tudsz elb*szni havi 12 millát?
2012. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sokba kerul hogy az ember ugy nezzen ki, hogy a ferfiak 300 eurot fizessenek egy oraert. A 12 milliot egyszer sikerult osszehozni, abbol vettem autot. Hidd el, Salzburgban nem gond a penzkoltes, ahol ez egyszobas garzonomra 700 eurot fizettem, es ahol egy liter tej 2 euro.... Elszamolok szivesen 5-6 millioval havonta neked, vegyuk ezt atlagul, mikor a hajam kerult 700 euroba, a kormeim csak 250-be, ha a munkahelyedre minimum gucci kell, sokba kerul az elet, de ha nem az osztrak adohatosagtol vagy, ne kerdezz a kerdesre, hanem valaszolj, vagy ha nem tudsz, ne irj semmit... Hidd el nekem ez az elet kib.szott sokba kerul, ha kevesebbet keresnek elmennek inkabb sminkelni, mert van civil szakmam is, esonnantol nem erne meg sz.pni b.szni... :-) kulonben 20vagyok, egy eve csinalom, azt hiszem folegha minuszbol indulsz mint en, eleget elertem egy ev alatt, de az ilyen dolgok mint a 8 millios autot totalra rakni, mindig akkor jonnek mikor az embernek nincs felretett penze...
2012. máj. 14. 17:17
 5/14 anonim válasza:
100%
Vigyázz az autóra x) na meg olcsóhelyen csináltasd meg vagy mostantól nélkülözz ennyi. Hitelt nem biztos h adnak így. MEgkérdezik mi a foglalkozásod mit mondasz...:S
2012. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a 12 millás autót hozd haza és vetesd meg egy autóbontóssal, biztos ad érte 1 millát. Azon vegyél egy golf III-at és azzal kezd újra az üzletelést.
2012. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fiuk, lanyok, koszi a sok okos tippet, hala a jo egnek ma megkerestem ugy 80%-at annak amire szuksegem volt.... Megy ez gyorsabban mint a hitel ;-) kulonben meg mit mondanek ha megkerdeznek mi a foglalkozasom? Hivatalosan bejelentett, adofizeto prostitualt vagyok ausztriaban, mit kene hazudnom? Ha anyamnak megmondtam, csak nem hazudok a banknak..... :-)
2012. máj. 15. 08:54
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nincs semmi különbség egy 200 és egy 700$ os haj között és ugyanúgy egy 250 és egy 100$ os cipő között. Nem tudom a kuncsaftjaid a táskádat meg a ruhádat dugják hogy márkás kell mindenhova, ja és persze abból is a legdrágább. Másik minek mész 8 millás autóval? Taxizz vagy fizettesd ki a kuncsaftoddal a taxi árát és egyből spórolsz egy csomót.
2012. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem így nincs esélyed a hitelre.

Kellene magyarországi bankszámla, és kivonat, amin látszanak a pénzmozgásaid, főleg a bevételi, illetve ha van fennálló hiteled, megtakarításod stb., amiket arról törlesztesz.

Kellene állandó munkahely, magyarországi, és ahhoz, hogy megkapd a hitelt, arányos fizetés. A túl magas fizetést sem szeretik.


Ezek fő szempontok, amiket néznek, ezek híján biztosra veszem, hogy nincs esélyed arra, hogy kapj hitelt.

2012. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
spóroljál, mert 1 évet elvesztettél,és már csak 5-6 éved van, hogy megkeressed egy életre a pénzed, mert esélyed nem lesz más munkára. Tulképpen te most 1 évet inygyér szexeltél idegen emberekkel, mert ugyan úgy semmid sincs mint amikor kezdted. legfeljebb az épített körmöddel dicsekedhetsz, mert másod nincsen jelenleg. A renényed van meg, hogy lesz bevételed és tudsz gyüjteni.
2012. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!