Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » FHB Bank IBAN szám? A többi...

FHB Bank IBAN szám? A többi lentebb

Figyelt kérdés
Nos elég gyakran előfordul, hogy magyarországra kell utalnom és mivel külföldön élek így ehhez egy csomó dolgot be kell írnom pl. SWIFT/BIC címzett neve, címe, IBAN szám, Bankjának neve címe. De mivel egy csomó ember ezt nehezen hiszi el azt hiszik át akarom őket vágni így nem adják meg csak a nevet, bankot, meg számlaszámot. Eddig nem is volt gond mert java részt OTP-sekkel meg Raiffeisen-esekkel akadtam össze, nekik a neten könnyedén kiszámítható az IBAN számuk, de az FHB banknak sehol se. Nos így elkezdtem a neten nézegetni FHB-s IBAN számokat láttam, hogy a 24 karakteres számlaszám elé HU53 kódot írnak ezt megpróbáltam én is, de az ellenőrző azt írja, hogy formailag hibás, pedig ugyanannyi karakter mint a többi ugyanúgy a szóközök kitörölve. Nem értem mi lehet a gond. Valakinek esetleg valami ötlete, hogy miért lehet ez? És ha valaki tud valami kalkulátor-t ami számol FHB Bank-osat kérem jelezze.

2012. máj. 11. 12:26
 1/1 anonim válasza:
2013. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!