Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismeri vki a Sipos Consulting...

Ismeri vki a Sipos Consulting Kft. -t? Nekem sajnos nincs hozzáférésem az olyan oldalakhoz, ahol információkat gyűjthetnék be róluk. Pénzt szeretnék felvenni, de bizalmatlan vagyok a cég mivoltát illetően.

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ugye ez egy olyan cég aki azt hirdeti, hogy mindenkinek ad hitelt, nyugdíjasnak, bar listásnak, akárkinek. ugye?
2012. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha egy kft pénzt (hitelt) kínál, akkor a legokosabb dolog, ha kettétéped az újságot és gyorsan kidobod a kukába. CSAK BANK nyújthat hitelszolgáltatást, ez egy fogyasztói csoport, soha nem fogsz tőlük pénzt kapni, csak fizetsz nekik. Felejtsd el és keress egy bankot vagy add lejjebb az igényeidet és ne vegyél fel hitelt.
2012. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Független hitelügyintéző cégként olvastam róluk az interneten. A pénzfelvételi eljárás más, mint a ténylegesen kiderült fogyasztói csoportokat kiszolgáló cégek (pl.: Hold kft., Brickpert kft.) ügyintézése, mert míg ezen cégek szinte feltétel nélkül adnak kölcsönt minden szokásos ügyintézést nélkülözve, ők nem kértek előre pénzt és értékbecslőket is küldenek, + közjegyző hitelesítés is megtörténne. Igen, csak a bankok adnak hitelt + a hitelügyintéző cégek brókerei. (pl.: Credigen, Cofidis, Credithill).Ezt nem tudom kideríteni, hogy ők ilyen független ügyintézői cég-e?
2012. máj. 11. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


De ez látatlanban is vásárlói csoportos lehúzásnak tűnik.


21 tevékenysége van a cégnek (köztük fénymásolás!), és kemény fél milka (!) jegyzett tőkéje. Teljesen megbízhatónak tűnik. ;)

2012. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"csak a bankok adnak hitelt + a hitelügyintéző cégek brókerei."


Az ügyintéző csak egy szolgáltatást közvetít. Mindenképpen egy hitelintézet adja a pénzt. A cég tevékenységei között nem látok ilyent, hacsak nem az "Egyéb gazdasági szolgáltatás". Amúgy rendezvényszervezést is vállalnak. Sok lábon kell állni, annyi bizonyos.

2012. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!