MKB Visa Internetkártya használata? Hogy "tölthetek" rá pénzt? Nincs alszámla. Csak a limittel korlátozhatom?

Figyelt kérdés

Korábban Cib netkártyám volt, és ott úgy működött, hogy a kártya mellé kaptam egy alszámlaszámot, amire átvezethettem netbankon belül a tranzakcióra szánt pénzt, így nem "nyúlhattak le" kétszer. Nagyon biztonságos volt.


MKB Visa kártyához nem kaptam ilyet, a főszámlához csatolta.

Hogy tölthetek akkor rá pénzt?

Vagy vásárláskor automatikusan leveszi a folyószámlámról és csak a netkártyához beállított napi limittel védhetem magam?


Netbankon keresztül rendeltem a kártyát, ezért nem tudom a részleteket. Azt hittem olyan rendszer lesz, mint pl. a Cib-nél.


Kérem, olyan írjon, akinek van vagy volt konkrétan az MKB Visa Netkártyával dolga.

Köszönöm!



2012. máj. 10. 17:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!