Akkor hogy lesz ez a kilakoltatás?
Figyelt kérdés
A szüleim már egy ideje nem tudják fizetni a házra felvett hitelt, és kilakoltatás várható.
Tegnap olvastam anyukám telefonjában, hogy írták hogy a kollégák holnap megkezdik a foglalást és hogy x órától tartózkodjon otthon. A másik levélben meg azt hogy addig kézhez kapja az okiratot is.
Ez most azt jelenti hogy holnap jönnek és elviszik a házunkat?:O Vagy haladékot lehet kérni? Erről a szüleimmel nem szeretek beszélni, ezért itt kérdezem meg, köszönöm.
2012. ápr. 19. 19:34
1/2 anonim válasza:
Ez nem biztos, hogy kilakoltatás, lehet, hogy csak ingóságot akarnak foglalni.
2/2 anonim válasza:
mondjuk nem hiszem, hogy ingóságokat visznek, ha lakáshitelt nem tudtak fizetni...
Amúgy ez nekem nem tetszik. Előbb elkezdik a kilakoltatást, és majd közben megkapjátok a határozatot is? Ez hülyeség. Alapból, mikor kiküldik a papírt, van egy 15 napos fellebbezési idő. Kötelező.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!