Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Számlát szeretnék nyitni,19...

Számlát szeretnék nyitni,19 éves vagyok, és még tanuló. A K&H banknál javasolták a trambulin csomagot. Aki ismeri ezt, az tudna esetleg tapasztalatokat írni? Megéri? Milyen előnyei vannak?

Figyelt kérdés
Igazából minden információ érdekel. Köszönöm!
2012. ápr. 16. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a 9 éves fiamnak nyitottam Trambulin számlát 1,5 éve. Számlavezetés ingyenes, e-bankot is használhatjuk, kapom az SMS-t ha érkezik rá valami (erre levonják a 10 Ft díjat), havi 1 pénzfelvétel ingyenes. DE! Nem adnak hozzá kártyát, csak 12 éves kortól (ha jól emlékszem), és utána is van valami limit, hogy mennyi pénzt tud felvenni vele a gyerek. Szerintem a fő előnye, hogy ingyenes a számlavezetés, tehát ha kapod a diákhitelt, abból nem megy le havi 500 Ft kb, amit amúgy fizetned kéne. A fő tapasztalatom az volt, ami nagyon megmaradt bennem, hogy nagyon kevesen vehetik igénybe valószínűleg ezt a számlaformát, mert az ügyintézők minden esetben segédanyagot használtak a tájékoztatásnál, tehát abszolút nincsenek képben. Egyetemi városokban feltételezem más a helyzet. Semmibe nem kerül bemenned és kérdezned, velem nagyon normálisak voltak minden alkalommal.
2012. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!