Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 600000 Ft-ot akarok lekötni...

600000 Ft-ot akarok lekötni fél évre, melyik bankot ajánljátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
PSZÁF oldalon van összehasonlító, nézd át és válassz.
2012. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ilyen kis osszegnel szinte mindegy a kamat elteresbol par ezer forint veszteseged/nyereseged lenne. Inkabb a leg szimpatikusabb bankot valaszd.
2012. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
A bankok a legrosszabb pénzfialtató helyek. Azoknak valók akik nem szeretnének igazán pénzt keresni, de mégis odaadják valakinek egy időre.
2012. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
7-8% kamatnál azért nem aprópénzről van szó, és mégis csak biztonságosabb, mint a valutázás, vagy add oda a pénzed fél évre 50% hasznod lesz belőle. ezek nagyon hihetők
2012. ápr. 6. 14:01
 5/12 A kérdező kommentje:
+ én egy jó bankot keresek, nyilván nem nagyon értek hozzá, ha nem a bankok oldalait olvasgatom.
2012. ápr. 6. 14:10
 6/12 tomy88trance ***** válasza:
A bankokat én se ajánlom, tedd be inkább takarékszövetkezetbe(bár szerintem az se fizet nagyobb kamatot) Egyébként fél év alatt sehol sem fog észrevehetően megnövekedni, ahol ezt állítják az kamu általában. Szerintem ne tedd be bankba ,rakd el valami biztos helyre ,lehetőleg úgy hogy ne felejtsd el,hogy oda raktad :D
2012. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kapo1588 ***** válasza:
75%

honnan irsz? Ha a főváros akkor pl ajánlanám az axa bankot. ingyenes a számla és 3 hónapra ad 8,5 % 6 hónapra szintén. vagy ha nem kötöd le akkor 500 000 ft felett 6,25 % a látraszoló kamat. ilyen téren most ez a legjobb.


Vagy ha rövid időre akarod lekötni akkor unicredit ott két hónapra most 9, 25 % a kamat.

Vagy ha vidékről írsz akkor pl erste ilyen kamatprémiumos betét ott is elérhető fél év alatt 8 %

attól függ hogy honnan irsz. mert pl 05-1 % miatt nem biztos hogy érdemes uj számlát nyitni annak a költségeivel. Mondjuk ezért is ajánlottam az Axát mert az teljesen ingyen van.


Nah remélem a sok okoskodás közbe azért tudtam segíteni is:)

2012. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kaponak különösen. Megfontolom, egyébként ez lenne az első számlám.
2012. ápr. 7. 22:20
 9/12 schlögl József válasza:
Érdekes, hogy amelyik banknál lejár a lekötésem, közben jönnek a reklámokból a legjobb ajánlatok, akkor mindig jön a ravasz DUMA:az ajánlat kizárólag csak új pénz azaz ha még több összeget rakok be, tehát a bentlévő újra lekötésére már nem áll a kedvező ajánlat!!! MIÉRT ?????
2012. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kapo1588 ***** válasza:
hát mert a betétgyűjtés lényege hogy friss pénzeket szerezzenek a bankok amit kihelyeznek hitelekbe. ilyen szempontból a cib bank a korrekt ott nem csak az új megtakarításokra áll az ajánlat hanem a meglévő ügyfelekre is érvényesek a kedvezmények:)
2012. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!