Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s bankkártyámon honnan...

OTP-s bankkártyámon honnan tudhatom meg hogy mennyi pénz van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy amikor leveszem akkor kiírja, hogy mennyi van rajta, de várom hogy az ösztöndíj megérkezzen ( elvileg márc. 14én utalták, de 15én vagy 16án nem volt még rajta ez biztos)Ezt onnan tudom, hogy akkor vettem le róla utoljára pénzt.


A kérdésem arra irányulna, hogy pénzlevétel nélkül, honnan tudo megnézni mennyi van még a kártyámon? Esetleg van valami netes lehetőség?



2012. márc. 24. 21:06
 1/7 A kérdező kommentje:
internetbankom elvileg nincs ( nem tudok róla), ennek ellenére valahol meg tudom nézni neten? vagy itt neten lehet regisztrálni erre?
2012. márc. 24. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Nagykorú létedre azért illene tudnod, hogy a bankkártyádon semennyi pénz nincs (max ha ráraksz az asztalon egy kis aprót...).

A bankSZÁMLÁDON van pénz.

Ezt pedig webbankon keresztül illetve a bankba beslattyogva is meg tudod kérdezni.


Sőt, a legtöbb automatában NEM kell kivenned egyenleg lekérdezéshez pénzt, van "egyenleg lekérdezése" menüpont is.

2012. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy elírtam, este van és egyetemista lévéna nagy tanulásban minden agyam elkopott. Azért köszönöm a válaszod. Arra esetleg tudsz válaszolni, hogy ez az egyenleg lekérdezés kerül-e valamibe?


És amugy se következik szerintem a kérdésemből automatikusan, hogy nagykorú vagyok, mivel már 14 vagy 16éves kortól is lehet bankszámlát és bankkártyát igényelni.

2012. márc. 24. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Banktól függ, vagy ingyenes vagy minimális összeg.


Látszik kopott mára az agyad - de az ösztöndíj elárult ;)

2012. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jogos :D Tényleg fáradt vagyok.. :D

Nos akkor folytatom a tanulást, neked pedig köszi ! :) Megy a zöldkéz.

2012. márc. 24. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Netbank nélkül is megnézheted az OTP oldalán az egyenleglekérdezés menüpontban. Ingyenes.www.otp.hu
2012. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
otpbank honlapján, bejelentkezés alatt, egyenleglekérdezésnél. Kártyaszám + számlaszám utolsó 3 számjegyét megadva ingyen megtudhatod. Nem kell hozzá netbank sem úgy tudom.
2012. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!