Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP pénzátutalás? Hogyan kell?

OTP pénzátutalás? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Nekem nullán van a bankszámlám, ezért megkértem a páromat, hogy utaljon át pénzt helyettem, én meg kifizetem neki kp-ban az összeget, viszont ő még sosem csinált átutalást, és fogalma sincs hogyan kell, sőt ideje sincs rá, úgyhogy nekem kellene elintézni, én viszont más banknál vagyok, meg amúgy is hülye vagyok az ilyesmihez... Automatánál el lehet ezt intézni?
2012. márc. 20. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Más számlájához csak meghatalmazással férsz hozzá az ő bankjának egyik bankfiókban, ott már segítenek. Automatánál nem lehet.
2012. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem én fogom csinálni, engem csak megkért, hogy tudjam meg, hogyan lehet, mert neki nincs ideje rá

Szóval lehet automatánál intézni vagy sem?

2012. márc. 20. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, de írtam is. Személyesen lehet, telefonon, vagy interneten.
2012. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!