Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenleg melyik a "legjobb"...

Jelenleg melyik a "legjobb" Bank Magyarországon?

Figyelt kérdés

Váltani szeretnék,mert az OTP-től folyamatosan "eltűnik" havonta kb. 2000ft-om.

Hallottam,hogy van olyan bank,ahol nem vesznek le plusz költséget,ha más bank automatájánál folytatok tranzakciót.

De nem tudom melyik bank lenne ez,és milyen más költségekkel terhelnek meg. Pl éves díj...


2012. márc. 19. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elég számlacsomagot váltani, nézd meg a bank díjtáblázatát. De jól értem, hogy az otp-nél vagy, és más banknál veszel le pénzt, amikor minden sarkon van otp-s automata?

Saját magad is csökkentheted a költségeidet. Fizess kártyával, az ingyenes, és vegyél le havi kétszer nagyobb összeget, ne többször keveset.

Ha bankszámla-összehasonlítót keresel, a PSZÁF oldalon van egy olyan táblázat.

2012. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a "más bank automatáját" arra értette, hogy most OTP automatából vesz fel pénzt, de ha átmegy másik bankhoz, akkor nem akar saját automatát keresgélni, hiszen OTP automatából rengeteg van, azokat használná.

Én egyedül az FHB-nél tudok olyan csomagról, ahol minden belföldi automatából (más bankéból is) ingyenes a készpénzfelvét.


Amúgy... olyan nincs, hogy "eltűnik" 2000 Ft. Legfeljebb rossz számlacsomagban vagy. Ha oda jön a fizud, akkor menj át NET számlacsomagra: havi 2 felvét ingyenes, nincs kártyadíj, nincs átutalási díj, nincs otp direkt díj. Amit fizetsz az az 500 Ft havidíj meg az SMS-ek díja ha kérted a szolgáltatást.


Olyan sincs, hogy "legjobb bank", mert kinek melyik jön be (egyébként meg minden bank mocsok).

2012. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!