Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akinek OTP DIREKT internetes...

Akinek OTP DIREKT internetes szerződése van válaszolna? Beszeretnék lépni csak nem tudom biztonságos-e, ha megadom a számlaszámat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Van a gépeden vírusirtó, tűzfal?

A böngésző a címsorban jelzi, hogy biztonságos a kapcsolat az OTP szerverével?

Tudod-e, hogy nem a számlaszám az igazán bizalmas információ, hanem a jelszó?

2012. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha megvalósulnak amit az előző írt akkor igen. Plusz ezeken kívül ha beléptél, kapsz egy kódot sms-ben, még azt is be kell írnod, hogy hozzáférj a számládhoz. Tehát ha valaki megszerzi a jelszót meg a HAZ kódot plusz a számlaszámodat, még akkor sem tud hozzáférni a számládhoz, mert kell a kód amit sms-ben küldenek. Mindig más kódot küldenek és egy kód 5 vagy 10 percig érvényes, csak addig tudsz vele belépni.

Ezen kívül alapesetben csak a számlaszámmal sokat nem tudnak kezdeni, csak utalni rá. Szóval ha valakinek megadod a számlaszámodat nem lesz belőle baj. A kártyaszám az amit ne adj meg senkinek!! Plusz olyan felületen használd a kártyádat amiben megbízol és biztonságos!

2012. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,azért kérdeztem ,mert a banknál amikor a szerződést kötöttem az ügyintéző karikázta számokkal miket kell begépelni és a 3 lépésnél más valamit karikázott be,itt az OTP direktnél meg számlaszámot kéri ami 117 kezdődik,szóval ez tévesztett meg.
2012. márc. 6. 13:02
 4/9 A kérdező kommentje:
tűzfal meg egyebek az avast van,az jó?
2012. márc. 6. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:

A böngésződ jelzi, hogy biztonságos kapcsolatban vagy, az oldal alapból https protokollt használ, ami biztonságos (s=secure).

A bankszámlaszámodat mindenképp meg kell adnod, anélkül nem tudsz belépni.

Én évek óta használom, semmi problémám nem volt vele.

2012. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, sikerült,nem tudjátok ennek mennyi a díja,minden belépés 100 ft?szép napot mindenkinek.
2012. márc. 6. 13:26
 7/9 A kérdező kommentje:
és azt hogy átutaltak meg tudom nézni ,kitől jött?
2012. márc. 6. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem attól is függ milyen számlád van, nekem Junior és a belépésért nem kell fizetni, maximum az sms-ért illetve nyilván a tranzakciókért.
2012. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. márc. 6. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!