Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident ad bárlistára hitellt?

Provident ad bárlistára hitellt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már BAR/KRH listán vagy, minek akarsz még jobban eladósodni???
2012. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kezes voltam és sanos aki felvette nem fizette és sajnos akaratomon kivűl lettem bárlistás.Nem tartozom senkinek nemmivel,de most kellene nagyon.
2012. febr. 24. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Akkor kapd el azt akinek kezese voltál,hajtsd be rajta,másnap ,,spanokkal".

Providentet ne,legális uzsora így hívják ez mindent elmond szerintem.THM:400% minimum hetente jönnek a pénzért.


Felejtsd el,hajtsd be aki miatt adós vagy,én tuti addig ütném míg lélegzik ha nem hajlandó többszöri felszólításra sem fizetni.

2012. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
másnap helyett ,,más nem" akart lenni
2012. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos a kezességgel jár együtt az a felelősség,melyet Te elismersz azzal, hogy KEZESSÉGET VÁLLALSZ, hogy ha a hitelt felvették és nem fizetik,akkor neked kell kicsengetni...ha nem megy, hát nem megy. Kényszeríteni nem tudod a hitelt felvevőt, hogy fizesse ki a hitelét, hogy Te lekerülhess a Listáról...ha eddig nem tette meg, akkor most miért és hogyan oldaná már meg? Legközelebb elgondolkodsz, hogy kinek vállalsz kezességet...SENKINEK!
2012. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!