Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gépkocsi vásárláshoz szeretnék...

Gépkocsi vásárláshoz szeretnék felvenni, kb.1 milliónyi hitelt, melyik bankot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Magánszemély vagyok, biztos munkahellyel.
2009. máj. 29. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ERSTE vagy Budapest Bank
2009. máj. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Cib Lízinget ajánlanám, ott dolgozom! :D Kifejezetten autókkal foglalkozunk!
2009. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De miért személyi kölcsönből akarod fedezni az autót? Már ha jól gondolom.

Ha elmész az autókereskedésbe, ott úgy is segítenek, vagy ugye ahol elfogadnak.

De ha személyiből akarod, hogy ne a kocsin legyen a terhelés, akkor én ajánlom a Cetelemet. Forint alapú és kiszámítható, biztos és jó a kamata szerintem. Persze itt jó fizunak kell lenni, kb 90-100e nettó. De szerintem ez máshol is kell személyihez.

2009. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erste-nél vettünk fel euro alapút, 1 m Ft-ra 5 évre 26e Ft körül fizetünk, de ebben benne van a Casco is. Ft-ban ugyanez 39e Ft lett volna.
2009. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy mindenképp autóhitelbe gondolkozz, ne személyi kölcsönbe, mert annak a legmagasabb a kamata. Mi azért döntöttünk az euro alapú mellett, mert a Ft alapút már drágállottuk, svájci frankban meg már nem lehet az Erste-nél, mert még ingadozóbb, mint az euro.
2009. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

az a lényeg hogy gépkocsi vásárláshoz kell a hitel.

kinézett bank és hogy milyan alapú legyen, azt még nem döntöttem el.

2009. máj. 31. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!