Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankkártya létezik 18...

Milyen bankkártya létezik 18 év alattiaknak amit elfogadnak szinte mindenhol vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Pl H&M vagy Meki .. ? :-)

Ahova átutalom a lányomnak a pénzt és le is vásárolhatja amikor akarja. ( Nem interneten )


2012. jan. 25. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pl OTP Junior, de szerintem már elég sok banknak van ilyen.
2012. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A lányomnak van OTP junior kártyája, de annó 2 éve még azt mondták hogy ezzel nem lehet fizetni.

Pénteken megyek OTP-be , de ha valaki tudna mást akkor lehet nem mennék.

2012. jan. 25. 18:21
 3/12 anonim ***** válasza:
nem fogadják el a Visa elektront? :O eléggé melléfogás ez a McDonalds részéről
2012. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a CIBnél nyitottam magamnak anno számlát, nem tudom pontosan, mi a neve (talán cibezz, vagy hasonló). Kifejezetten fiataloknak van, én is 15-16 évesen nyitottam meg. Mindenhol elfogadják a bankkártyámat, azóta is azt használom.
2012. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja igen, olyan nekem is van, az nagyon nagyon jó, csak én már 18 fölött nyitottam, nem tudtam hogy korábban is lehetett-e. A Raiffaisen menza számlája viszont 18 éves kortól van, és állítólag még drága is. A CIB az jó választás, van mellé megtakarítási számla is 7%-os kamattal, ha minden hónapban utal rá az ember 2000 forintot.
2012. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

A bankkártya = Adósság!

Ha lehet mindig készpénz legyen nálad!

Csak a bankokat gazdagítja az is.

2012. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor elsős gimnazista koromban elhagytam a pénztárcámat, nagyon örültem volna ha csak a bankkártyám van benne, annak az újraigénylése 1000 Ft, de a 7000 Ft-ot amit elhagytam (most is sok pénz, hát még 98-ban) azt nem fogom visszakapni soha. Bankkártya = biztonság, Hitelkártya = adósság.
2012. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bár nyomtam mindenkinek a zöld kezet, az utolsónak is , de nem ez volt a kérdés ! :-) De aranyos vagy hogy válaszoltál , de nekünk szükségünk van a kártyára :-)
2012. jan. 25. 18:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Illetve az utolsó előtti aki azt mondta hogy a bankkártya adósság
2012. jan. 25. 18:41
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ezzel szerintetek lehet fizetni mindenhol ? :-)

2012. jan. 25. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!