Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet úgy élni, hogy egyáltalá...

Lehet úgy élni, hogy egyáltalán nincs bankszámlám?

Figyelt kérdés
Nekem marhára nem tetszik az, hogy a pénzem a bankban legyen, hogy egy államcsőd esetén elússzon, hogy az adóhatóság belenyúlhat, stb. Nem bízok a bankokban. Lehet úgy élni, hogy valakinek nincs bankszámlája és mindent készpénzben tart biztos helyeken?
2012. jan. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, de a készpénz sem biztos. Hiába van 1 millád most készpénzben, ha holnap azért már csak egy doboz gyufát veszel.
2012. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, de ha látom, hogy összeomlik a gazdaság és vissza fog térni a cserekereskedelem, akkor jobb helyzetben vagyok, ha már előtte el tudok kezdeni készülni, mint azok, akik sorban állnak, mert a bank nem tudja kiadni a pénzüket...
2012. jan. 22. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a munkáltatód nem akarja mindenképpen utalni a fizudat,akkor nem kell bankszámla, ha igen akkor legfeljebb minden hónapban kiveszed és beteszed a fiókodba.
2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet èrtek veled kedves kèrdezõ! Nekem sincs bankszàmlàm, mègis meg vagyok!
2012. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kivételes esetben, ha munkáltatód kézbe fizet, de ez egyre ritkább lesz. Most már inkább azt is megmondják, hogy melyik banknál nyiss számlát.
2012. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!