Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudok tenni? Mit lehet...

Mit tudok tenni? Mit lehet tudni az OTP faktoring cégről?

Figyelt kérdés
Az OTP eladta a hitelem faktoring cégnek,most kaptam levelet tőlük,hogy csak abban az esetben kaphatok részletfizetést,ha a hitel 10%-át befizetem,akkor is 36 hónap alatt ki kell fizetni a hitelt,ami több,mint 1 millió ft.Teljesen tanácstalan vagyok,egyedül nevelem a fél éves kislányomat,gyeden vagyok,hogyan fizessek,ha eddig sem tudtam?Nincs semmi a nevemen,amit elvihetnek,mit tegyek?
2009. máj. 28. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is ebbe a csapdába estünk.Tölünk a 25%-át kérték a tartozásnak és csak hat honap részletfizetést engedélyeztek volna.Ma ott tartunk,hogy a 900 000ft tartozásbol 2,5millio lett és már két sikertelen végrehajtáson vagyunk tul és annak költségeit is hozzászámolták.Telefonon szinte lehetetlen öket elérni,ha mégis sikerült,elég lekezelöen beszélt a hölgy,aki az ügyintézönk állitolag.Levelet irtunk,(végrehajto tanácsára)bele az összes bánatunkkal,a megoldási lehetöséggel,vállaltuk hogy egy nagyobb összeget befizetnénk a többit pedig részletre,csak állitsák le a végrehajtást,de két honap alatt még válaszra sem méltattak.Azt javaslom ne hagyd ki ezt a lehetőséget ami felajánlottak,mert valoszinü ezután már csak rosszabb lesz.Probálj egyezkedni velük,ha modod van rá,személyesen,mert ha végrehajtásig megy a dolog,hiaba nincs a neveden semmi,a számláidra inkasszo kerül,nem számit hogy esetleg gyedet vagy családi potlékot kapsz rá,de kivenni nem tudod majd csak egy részét.Szoval ettöl jobb,ha még elötte megegyezel velük valamiben.Lehet hogy sokat nem segitettem ezzel,csak leirtam a tapasztalatainkat.
2009. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Itt csak 1 kérdés merül fel milyen hitelről van szó?

Lakáscélú személyi stb milyen?

2009. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Személyi hitelről van szó.Egyszerüen nem tudom mit tegyek,nagyon félek,nem tudok fizetni,egyedül vagyok a kislánnyal,alacson törlesztőt tudnék csak vállalni.
2009. aug. 9. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Május végén írtad a kérdést,azóta nem történt semmi?Nem is próbáltad felvenni velük a kapcsolatot?Ha nem,minél előbb tedd meg,mert az is jó pont,ha látják hogy törekszel a megoldásra.Még ha keveset is tudsz törleszteni az is valami.Majd megmondják hogy engedik e vagy sem.Ne várd meg míg elkezdik a végrehajtást,mert az nagy plusz költséggel jár,amit szintén neked kell majd fizetned!Lépj!
2009. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!