Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik szerv bírálja el a...

Melyik szerv bírálja el a szocpolt? És jogosultak vagyunk rá?

Figyelt kérdés

Én még most hallottam róla, hogy visszamenőleg meg lehet igényelni a szocpolt, bár a banknál ahol a hitelt felvettük anno egy új építésű társasházi lakásra, ott akadékoskodnak, hogy ők nem így tudják.

A korunk megfelelő, a hitelt új lakásra vettük fel, aztán született egy gyermekünk, összeházasodtunk, most születni fog a második. A hitelt 2007-ben vettük fel, szóval elvileg jogosultak vagyunk rá a rendelet alapján.

Úgy szól, hogy a 2009. július 1. előtt felvett hitelekre visszamenőleg meg lehet igényelni. Már csak az a kérdés, hogy van aki azt mondja, hogy már akkor jelezni kellett, hogy szocpolt akarunk igényelni, van aki azt mondja, hogy akkor érvényes visszamenőleg, ha már egy gyermekre akkor felvettük stb.

Akkor hogy is van pontosan?


2012. jan. 18. 10:05
 1/1 anonim válasza:
Én ezt még nem hallottam, de engem is érdekelne, mert ugyanebben a cipőben járunk. Te hol olvastad?
2012. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!