Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitnom, és kártyát igényelnem?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy banki számlát ahová havonta kisebb összegeket szeretnék félretenni. Melyik bankot ajánljátok, ahol nincsenek hatalmas levonások havonta számlavezetési díjként?

Lényegben nem vennék le róla sűrűn pénzt, pont ezért mert spórolni szeretnék....

Illetve a bankoknál megoldható, hogy a levelezési címem ne a bejelentett lakcímem legyen?


2012. jan. 16. 11:08
 1/2 anonim válasza:

Attól is függ, hány éves vagy. Ált 28 éves korig pl elég komolya kedvezmények vannak az OTP-nél. Korábban K&H-s voltam, de nemrég váltottam OTP-re. Itt Jump számlacsomagot nyitottam, csomó kedvezmény jár hozzá.

Ezt 24-28 éves korig lehet kötni. Vagy ha idősebb is vagy, akkor is érdemes bemenni érdeklődni. Azért is jó választás, mert elég sok van belőle, így vsz, hogy a lakóhelyed közelében is lesz legalább 1.

2012. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gatto44 válasza:

Mar tobb bank inditott 0Ft-os szamlacsomagot. Az Erstenel 100 e havi utalasnal biztositjak ezt, a Raiffeisennel 120 a limit, a Citibanknal 150. Persze teljesen ingyen egyik sincs (kiveve a Citit), mert egy parezer forintos kartyadijat levonnak evente.

Erdemes megnezni, hogy melyik bank van hozzad legkozelebb vagy esik utba, es felmenni a honlapjara, megnezni a szamlacsomag ajanlataikat.

2012. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!