Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vaterázáshoz (internetes...

Vaterázáshoz (internetes kereskedéshez) melyik banknál, és milyen számlát érdemes nyitni?

Figyelt kérdés

Melyik banknál, és milyen tipusú számla a legkedvezőbb erre a célra:


Befolyt összeg max. 100.000 Ft/hó (ezt több ember kisebb összegekben utalná).

Havi 2 kivét atm-ból (+ bolti vásárlások).

Havi 2 utalás.

Valahogy napra készen követni lehessen az utalásokat (Leginkább mobiltelefonra sms, esetleg netbank).

Na és persze kedvező kártyadíj, szálavezetési díj.


Én nem találtam részletes díjakat a bankok oldalán, a bankok, és a csomagok között pedig óriási eltérés volt...


2011. dec. 31. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapszolgáltatások. Minden bank tudja már.

A befolyt össze után majd ne felejts el adózni (25%), ha nem szeretnéd, hogy rád szálljon az APEH.

2011. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
CIB. A vaterának CIB kapcsolata van, így a jutalékok és egyéb díjak azonnal jelentkeznek nála, gyorsabb az ügyintézés.
2011. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Vaterán a legelterjedtebb az OTP netbank. Évek óta Vaterázok és Teszveszezek, de a legegyszerűbb az OTP-re utalni, meg annak van a legtöbb kisebb városban is fiókja, és be tudják fizetni a vevők a pénzt, nem kell feladási díjat fizetniük.
2011. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen az OTP a legjobb erre,mert a legtöbb embernek Otp számlája van, így hamarabb megkapod a pénzt és OTP-ből OTP -be olcsóbb az utalás vagy igyen befizetheti ,mint az utolsó válaszoló is írta a legtöbb helyen van OTP fiók. A jutalékot kártyával fizetheted ,így azt rögtön jóvá is írja a teszvesz,vatera. A jutalék fizetésnél válaszd a kártyás fizetést ,így mindegy milyen banknál van a kártyád.
2012. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen adó az ami 25%? ÁFA nem lehet mert az 27%, ráadásul csak 5 millió ft feletti forgalomnál kötelező és csak akkor ha üzletszerűen kereskedik. Ha 12 szer (mert ugye ennyi darab hónap van) max 100 000 Ft folyik be akkor max. 1 200 000 az éves forgalom ami ugye kisebb mint 5 millió. Ha gazdasági társaságként vagy egyéni vállalkozóként űzné az online eladást akkor nem tenne ki ilyen alap kérdést.
2012. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát kedves utolsó rosszul tudod! Már a 10 db is kereskedelmi mennyiség, az Apeh nem hülye! Tudom mivel most decemberben utána jártam én is ezeknek a dolgoknak pont vaterán való eladáshoz.
2012. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!