Bankszámlanyitás, HOL?

Figyelt kérdés
Hol nyissak számlát, 23 éves vagyok, csak utalni és neten vásárolni szeretnék paypallal vagy netkártyával, az mindegy. Diákigazolványom novemberben járt le, a CIB bank ma nem engedett be, mert végtörlesztés miatt várták az embereket, szóval...hol tudok nyitni számlát, ahol lehetőleg mindne ingyenes vagy a lehető legolcsóbb? 26 éves korig elvileg vannak a diákszéámlák, de a megnyitáshoz mindenhol kell az idei diák??? Ja és a cibben gúnyosan mondták, hogy lecsúsztam erről és ott malmoztak 12-től 5ig, senki nem volt bent. hOGY TUDOM MEGOLDANI A NETES VÁSÁRLÁST, VAN CSAK KÜLÖN NETKÁRTYA VALAHOL??....
2011. dec. 30. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
remélem, te meg megmondtad a cibes ügyintézőnek, hogy ők meg lecsúsztak egy ügyfélről és garantáltan elmeséled mindenkinek, milyen "jól" bánnak az ügyfelekkel
2011. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondta ki van írva a netre....hát...jaaa és megmondtam a neten néztem a nyitvatartást és tényleg most látom egy minifülön ott van, hogy ünnepi nyitvatartás és nekik ünnep van ma is...hehe nem hajtottam el, siettem akkor már, de nincs ötlet, hol nyissak? vagy van külön netkártya valahol? Nem akarok sokat fizetni ezért...rablóranda mind, plusz tudok valahol diákszámlát nyitni még ma idén volt utoljára diákom?
2011. dec. 30. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:

csak a cib bankban van 26ig free számlavezetés, kártya, készpénzfelvétel, free utalás ..stb az a legjobb (belföldön)

a mai gazdasági helyzetben viszont ha paypallos céljaid vannak jobban jársz egy devizaszámlával amin tartod a pénzed amivel akár kereshetsz is!

2011. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

itt egy link, aminek pont az a lényege, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb számlacsomagot:

[link]

alul van egy excel táblázat, ami segít neked

aztán, ha van elképzelésed, akkor az adott bank honlapján érdemes megnézni a hirdetményben a további infókat

2011. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
cib bankban az életkor számít vagy kell diák is?? mert a diákom idén lejárt...
2011. dec. 31. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Az életkor számít.
2011. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!