Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csak hitel, vagy bankkártya...

Csak hitel, vagy bankkártya is jó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Online vásárláshoz, mindenütt Visa, Mastercard... hitelkártyákat kérnek.

A kérdés az, hogy ugyan ezeken a helyeken meg lehet adni bankkártya adatokat is? Értelem szerűen olyan bankkártya adatait, amik jogosítanak internetes vásárlásra. Sehol nem láttam még olyat h. adja meg bankkártya adatait, mindig mindenhol csak hitelkártyában gondolkodnak.

Ha tehát nekem van egy erre megfelelő bankkártyám, ugyan úgy fogok tudni vásárolni?


Lehet kissé ködösen fogalmaztam bocsi :) Válaszokért köszönet.



2011. nov. 20. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A "Credit Card" nem csak hitelkártyát jelent. Bármelyik elektronikus vásárlásra használható kártya jó külföldi helyeken is. Visa Electron bankkártyámat elég sok helyen használtam már.
2011. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!