Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tudni a faktoring...

Mit lehet tudni a faktoring cégekről?

Figyelt kérdés
Az OTP-nél volt hitelem,de sajnos nem tudom fizetni,egyedül maradtam a 6 hónapos kislányommal,eladták a hitelem valami faktoring cégnek,mit csináljak?Ha eddig sem tudtam fizetni,most hogyan?Felkerültem a BAR-listára is.
2009. máj. 11. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelentkezni fognak nálad, próbálj megállapodni velük.

Ezek tulajdonképp behajtó cégek, de lehet velük beszélni. Próbálj valami új részletet kialkudni és azt fizetni. Ha ezt sem fizeted, akkor viszont végrehajtanak, viszik amit tudnak.

2009. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a faktorálás azt jelenti, hogy megveszik valakinek a tartozását, kevesebbet fizetnek, de azt biztosan megkapja a hitelező, utána a faktoráló cég bíbelődik az adóssal. jó lenne, ha nem lenne a neveden semmi, és nem a saját otthonodban laknál, hanem pl. a szüleidhez költözöl papíron állandó lakcímmel, mert akkor semmit nem tudnak TŐLED lefoglalni. a lényeg papíron ne legyen semmid, akkor nem tudnak mit elvenni. készlj fel, mert nem mminden faktor cég alkudozik, de az biztos, hogy mielőtt végrehajtanak meg kell keresniük. amúgy meg a hitel tartozással bíróknak is van érdekképviseletük, hozzájuk is fordulhatsz, lehet, hogy ők konkrétan ismerik azt a faktor céget, amivel neked dolgod van.
2009. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj egy ügyvéddel amíg nem késő! A hitelszerződést is meg kell nézni, hogy ezt megtehették-e?

A factoring cégek kevesebbet vacakolnak.

2009. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!