Melyik bankhoz forduljak kölcsönért?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok honlapot végignéztem, telefonáltam de mindenhol falakba ütköztem: nincs bankkártyám, csak pár órás bejelentett munkahelyem van, és az autó is 15 éves...csak 100.000ft-ra lenne szükségem.(sok banknál ilyen "keveset" nem adnak)Tud valaki valamilyen bankot aki szóba áll velem?
2011. okt. 26. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bankot, de van megoldás.

pl UFS group pénzügyi szolgáltatása, de más ilyen cég is van. Ott még ismerettségem is van.

Lényeg, ingyen megkeresik neked a legjobbat, azaz megmutatják, hol, mik a lehetőségek és ennyi... Vagy kell neked, vagy nem. NEm vonnak le semmit belőle, ők ez után jutalékot kapnak, de ez rád nézve semmivel nem jár.

Ők ugyan úgy bankokkal, pénzintézetekkel állnak kapcsolatban...

Persze, lehet kapásból azt mondják ők is, hogy nem megoldható... Viszont ők sok intézmény kínálatából tudnak választani.

2011. okt. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nagy örömömre megoldódott a dolog,de azért a segítséget köszönöm! Ha valamikor szükségem lesz ilyesmire utána járok!
2011. okt. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!