Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A végtörlesztésnek miért van...

A végtörlesztésnek miért van ilyen közeli határideje?

Figyelt kérdés
Azért hogy a nagymókusok hamar visszafizessék? Miért nem lehetett mondjuk 2015-ös határidőt szabni?
2011. okt. 18. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Ha nem is 2015-öt, de egy féléves-éves határidőt nyugodtan adhattak volna. Gondolom nem akarták a bankok sokáig bizonytalanságban tartani.
2011. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert:


- A bankoknak ez rossz, a lobbijuk meg baromi erős

- Mert OV és bandája is tudja, hogyha túl sok embernek adnak ilyen lehetőséget annak beláthatatlan gazdasági következményei lettek volna. Viszont azt valahogy át kellett hidalni, hogy saját maguknak illetve a pénzes haveroknak ne kelljen annyit fizetni. Így adtak egy rövid határidőt, amivel gyk. a hitelben eladósodottak 95%-át kizárták a lehetőségből (nincs idejük összeszedni ennyi lóvét), így az maradt aki ki tudta pengetni zsebből. És külön jó, hogy a paraszt torkán le lehet nyomni, hogy "mi megtettük a jóságot, megmentettük a hiteleseket". Hát ja.

2011. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez pontosan igy van. S tudod mi a legrosszabb? Hogy ezzel szembe állítják azokat akik ki tudják fizetni azokkal akik nem.magyar mentalitás. Ismerőseim közül én vagyok az egyetlen aki nem tud élni vele, és valami oknál fogva minden élni tudó ismerősőm közli velem hogy ők milyen boldogok,de én megérdemlem mert túlválaltam magam....

Eddig együtt beszélgettünk a devizahitelesek sorsáról és hirtelen megváltozott minden....Már rajtam kárörvendeznek....hogy így jártam...három hete meg még együtt ,,sirtunk,,

2011. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!