Otp netbank díjszabások?

Figyelt kérdés

Pár napja igényeltem bankszámlát persze olyat amit neten keresztül is használhatok. (sokat vásárolok a netről és gondoltam így kényelmesebb)

Akkor a bankba megkérdeztem az urat, hogy menyibe kerül a netes utalás azt mondta 35 ft utalásonként és mindegy milyen bankba utalok.

A lényeg , hogy 1000 ft volt a számlán és 2-szer utaltam 100 ft-ot (vatera-ra)ez 200 + 2*35 ft utalási díj +kaptam sms értesítőt ami 23 ft ebből kaptam 4-et :( ami 100 ft . Szóval ez mind 370 ft volt, ami szép és jó, érthető is, viszont a számlámon csak 384 ft maradt!

A maradék 246 ft hova tűnt?

Illetve volt egy befizetés amikor 3000 ft-ot küldtek rá, ezért nem tudom vesz le e pénzt?

Ha valaki használ ilyet legyen kedves bővebben értesíteni mert nekem ez így elég zavaros , illetve azt se szeretném , hogy minden egyes utalásnál hiányozzon 200-300 ft a számláról!


2011. okt. 3. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A havi csomagdíj 499,- forint. A netbankon keresztüli utalások ingyenesek. Az első két pénzfelvét is ingyenes. Nem tudom tőled mit vontak le, érdeklődj utána. Vagy nézd meg a számlainformációdat, ott majdnem napra kész infót találsz.
2011. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt nézd át a neked megfelelőt, mert nem derül ki a kérdésből, hogy pontosan milyen díjcsomagban vagy.


[link]

2011. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szerződésemre az van ráírva Lakossági Tempó számlacsomag.
2011. okt. 4. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!