Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tippeltek, hányan fogják...

Brain Storming kérdése:

Mit tippeltek, hányan fogják igényelni a csökkentett árfolyamú végtörlesztést?

Figyelt kérdés
Szerintem ezres nagyságrendű lesz, maximum tízezres nagyságrendű szám...
2011. szept. 19. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi forinthitelt tudnak adni kiváltani.Ha elegendő mennyiségüt akkor ennél jóval több lesz. Akkor hülye lenne aki nem váltaná ki 180-as árfolyamon
2011. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi megpróbáljuk. Szerencsére úgy számoltuk a hitelt, hogy mellette volt fundamenta, így most ha minden igaz, akkor abból ki tudjuk fizetni.

Mondjuk ez egy olyan lehetőség, amit szerintem mindenkinek meg kellene próbálni igénybe venni. Mert így az ember az olcsóbb devizahitelt fizeti, viszont megússza a magas kockázatot. Egy próbát akkor is megér, ha a dologra csaak egyetlen százalék esély van.

2011. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezt már tuti behozza a kormány?
2011. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnap megszavazták
2011. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
király, akkor buktam 800ezret :(
2011. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is buktam több mint félmillát...


Emberek, tessék tippelni, úgy ér válaszolni ....!!!:)))

2011. szept. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!