Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-nél miért vesznek le...

Az OTP-nél miért vesznek le 205 forintot egy 605 forintos utalás után, ha más bankhoz utalok?

Figyelt kérdés
Ez sok, nem ? Más banknál olcsóbb ?
2011. aug. 19. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert szemetek.
2011. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert van egy minimális díja. Gondolj bele abba, hogy valaki 100x 5 Forintot akarna utaltatni, mert jó poénnak tartaná.
2011. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A te számlacsomagodban ezek szerint ez ennyibe kerül. Nézz utána a többinek, és ha ez nem tetszik, válts számlacsomagot, vagy bankot.
2011. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van díja, de hogy ennyi. OTP Junior számlám van. Pedig még ez kedvezményes is lenne.
2011. aug. 19. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert Csányi úrnak fogy a vagyona! Nem, hogy tiszteletben tartanád, hogy a tavalyi 37 milliárdos bevételét kevésnek tartotta! Vagy azt akarod, hogy szerencsétlen ne tudja megvenni a 3. olimpiai méretű medencéjéhez a gyémántberakásos színarany belépőket? Tudod milyen stresszt okoz az neki?! Nem gondolod, hogy szörnyű dolog?!
2011. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
OTP Junior? Akkor azert, mert hulye vagy. Nezd meg a kovetkezo bankok diakszamlait: CIB, MKB, Unicredit, Erste. En nem tudom fejbol melyiknel hogy van, de asszem ha netbankon utalsz mas bankhoz, akkor ezek kozul egyiknel sincs a minimalis dij tobb mint 50 Ft, es van amelyiknel ingyenes(talan CIB?).
2011. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csanyit pedig ne szidjatok, teljesen korrekt uzletember, nem o tehet rola, hogy az emberek egy resze keptelen merlegelni, es tobbszoros koltsegekkel is az OTP-t valasztja, mert hogy az magyar es biztonsagos. Holott gyakorlatilag 80%-ban kulfoldi tulajdonban van...
2011. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért választottam az OTP-t, mert csak ez az egy bank van a városunkban. (meg TakarékBank)
2011. aug. 21. 15:16
 9/10 anonim válasza:
Zárd be az otp számlát a francba! Látod te is hogy mekkora lehúzás :/
2011. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami diákszámlánál szükséges, ahhoz nem kell bemenni a bankba, csak számlanyitáskor, én például 5 évig nem jártam az Ersténél. Ha a városodban nincs más, csak OTP, akkor is érdemes máshol számlát nyitnod, én CIB-et ajánlom.
2011. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!