Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudakolhatom meg, hogy...

Honnan tudakolhatom meg, hogy BÁR-listás vagyok-e?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a bankodba (vagy akármelyik bankba), és megkérdezed. Nem fogják egyből megmondani, 1-2 nap múlva kell visszamenned, és egy lezárt borítékban megkapod az eredményt. (Nem tudom, hogy pénzbe kerül-e)
2009. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom (tapasztalat), hogy 1 évben egyszer ingyenes lekérheted a státuszodat, a saját bankodban.

Ügyfél tudakozványt kell kitölteni, azonnal leadhatod, aztán küldik kb.1-2 hét múlva.

Én postán kaptam, tértisen és csak én vehettem át.

Két külön boríték van egymásba rakva, a belsőben van maga az adat.

Pontosan azt látod majd, amit egy bank lekér esetleg egy hitelügyletnél.

2009. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, ami azt illeti a bank hitel kérelemnél csak azt vizsgálja, hogy bar-os e az illető avagy sem. Mégcsak azt sem látja, hogy aktív vagy passzív.Amennyiben az ügyfél kitölti a tudakozványt valóban egy két héten belül megküldik központilag hogy ki mikor került fel esetleg a listára és hogy hol. Elvileg évente 1-szer tényleg díjmentesen le lehet kérni, amúgy pedig 4 vagy 5 ezer Ft körüli a díja. Legalábbis korábban ennyi volt.
2009. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!