Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamenta lakáskasszával...

Fundamenta lakáskasszával kapcsolatos vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A fiamnak szeretnék kötni valami előnyös szerződést, amire kedvező kamatozású hitelt vehetne majd fel lakásvásárlásra. Egyátalán lesz még ez a jövőben, mert a megszorító csomagban erről is lehet hallani...Vagy van más tanácsotok, ötletetek ezzel kapcolatban?
2009. ápr. 13. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan megkötöd, - remélhetően a már meglévő szerződéseket nem érinti a megszorítás. A FUNDAMENTÁT pontosan kell fizetni, mert csak akkor van hozzá a támogatás nekem is van, már fel is vehetném, de inkább fizetem tovább, mert a hitelt ebben a bizonytalan időben nem mertük felvenni.
2009. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha korrekt és részletes választ kérsz, írj neki: kombihitel@vodafone.hu Én is nála kötöttem, türelmes és elég sok kérdésemre kaptam választ. Nekem a fennálló hitelem korábbi törlesztését hozta ki úgy, hogy 5 év múlva ki tudom fizetni, 2 millióval kevesebbet, mint az eredeti felállásban. A telszámát is meg tudom adni, ha írsz privátot, ide nem szívesen tenném ki, meg addig meg is kérdezem tőle :) Amint a fenti válaszoló is mondta, mostanában érdemes még lépni, ha valaki biztosan akar, mert júliustól ki tudja mik lesznek itt.
2009. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még meggondolom,és megbeszélem a fiammal is.
2009. ápr. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!