Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha devizaszámlát nyitok ahhoz...

Ha devizaszámlát nyitok ahhoz jár külön bankkártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha külföldre mennék dolgozni EU-n belül és nyitnék egy euró számlát a meglévő forintszámlám mellé akkor ahhoz járna külön kártya, vagy a jelenlegi chipes kártyát használhatnám külföldön is?

Nem akarok külföldön számlát nyitni amikor itt az itteni is, ráadásul ezek ott vannak sok országban.


2011. aug. 10. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt itthon devizaszámlám (mondjuk takszöves), de nem kaptam hozzá kártyát. Sztem azért nem, mert mihez is kezdenék itthon egy devizás kártyával, ha az automata csak forintot ad.

Viszont dolgoztam külföldön, és sztem érdemes kint számlát nyitni. Használni tudod ugyan az itthoni kártyádat, de sztem a munkáltatónak nem annyira fog tetszeni, hogy havonta külföldre kell utalgatnia.

Miért nem akarsz kint számlát nyitni?

2011. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem szimpatikusabb lenne ha bankon belül tudnám intézni a deviza és a forint számlák közti átvezetéseket. A bankomnál a netbank is tök jól átlátható.
2011. aug. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!