Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Friss egyetemistaként melyik...

Friss egyetemistaként melyik bankkártya való nekem?

Figyelt kérdés
Még nem volt munkaviszonyom, semmim se. Egy olyan bankkártyára lenne szükségem, amelyikről egyszerűen tudok ATM-ből készpénzt felvenni, olcsó, és neten keresztül is tudok átutalni.
2011. aug. 2. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Visa electron.
2011. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kártyát akarsz, vagy számlát nyitni? Nem mindegy.


Gondolom, számla kéne: én a CIB bank CIBezz számláját ajánlom. Tanulóknak találták ki, neten könnyedén lehet ügyet intézni (utalás, mobilfeltöltés stb), sok kedvezmény van (pl. saját ATM-ből havi 1 készpénzfelvétel ingyenes, ilyesmik, ezt pontosabban a CIB oldalán megtalálod a CIBezz kondíciós listában), és a számlanyitásnál lehet kérni, hogy pl. ne küldjenek havonta postai számlaértesítőt, azzal is megspórolsz 100 forintot.


Nekem nagyon bejött, testreszabható számla és akármelyik CIB fiókban voltam eddig (én tipikus problémás ügyfél vagyok, mindent elhagyok/elfelejtek.. :)), mindenhol segítőkészek és kedvesek voltak velem, még a telefonos ügyintézők is.


Nagyon ajánlom.

2011. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

a cib bankban lehet hogy kedvesek, de ha egy kicsit is komplikáltabb feladat elé állítod őket, nagyon bénáznak. mehetsz oda is, csak ellenőrizd, bármit csinálnak, pl tőlem és a bátyámtól is amikor biztosítást kötöttünk náluk, kétszer vonták le az egyszeri összeget...


egyébként sok bankban van junior számla, 26 év alatt nincs számlavezetési díj + egyéb kedvezmények.

2011. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Cib-nél van. De én úgy tudom, hogy havi kétszer lehet saját ATM-ből ingyenesen készpénzt felvenni.
2011. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erste Szemeszter csomag, nekem bejött. CIB ATM lényegesen kevesebb van, elég sok postánál is van Erste ATM, illetve a MÁV-al is van szerződése, tehát jó néhány nagyobb pályaudvaron is találhatsz Erste ATM-et.. A Csomagban minden ingyenes, és ha épp nem lenne ATMjük, bármelyik postán az Erstés kp felvéttel megegyező összegért tudsz pénzt felvenni. Na most ezt old meg CIB-el...3x annyit lehúz.
2011. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bankból a CIB-et vagy az Erste-t ajánlom.


Kártyából pedig nem dombornyomottat. Nekem Visa Electron van és neten is lehet vele vásárolni, minden POS illetve ATM terminálon keresztül folytatott művelet PIN-köteles, szóval szerintem ez a legjobb.

2011. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!