Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok német spaarkasse...

Hogy tudok német spaarkasse bankból neten keresztül utalni otthoni magyar devizaszámlámra?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találom hol lehet utalni devizaszámlámra..

kérnek valami BLZ számot is ezt sem találom a magyar raifaissen-nél..

Valaki le tudná írni nekem lépésről lépésre hogy tudok utalni netbankon keresztül magyar devizaszámlára?


Ezer Köszönet érte..


2011. júl. 19. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A BLZ (Bankleitzahl) ez lesz: UBRTHUHB

A számlaszámhoz pedig a magyarországi iban számlaszámodat kell megadni. Nem tudom, hogy a magyar számlakivonatodon szerepel-e ilyen. Betűk és számok is vannak benne. A megadásánál az IBAN szót nem kell elé írni!


Sajnálom, csak ennyit tudok segíteni, a sparkasse netbankját nem ismerem. :-(

2011. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi sokat segítettél ezzel..


Így már menni fog..

éN az otthoni számlaszámomat akartam beírni de megtaláltam amit te írtál


:)

2011. júl. 19. 21:34
 3/4 A kérdező kommentje:

A végén sehogy sem sikerült neten keresztül utalni külföldi kártyákra..


Bementem a bankba és megkérdeztem :)

Sajnos neten keresztül erre nincs még lehetőség, de van benn egy automata azon keresztül menni fog!


A Sparkasse kártyákról neten keresztül csak a német kártyákra lehet utalni..

2011. aug. 1. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad, én is tanultam valamit. :-) Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni érdemben.
2011. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!