Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknal igenyeljek...

Melyik banknal igenyeljek bankkakrtyat 16 evesen?

Figyelt kérdés
hol van a legtobb dijmentes szolgaltatas? lecci ne olyanokat irjatok h minek egy 16 evesnek bankkartya... elore is kossz
2011. júl. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol apádnak van a számlája.
2011. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyukám az Erste-nél van, arról valakinek véleménye aki diák?
2011. júl. 15. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyetemista vagyok, nálunk a legtöbb diák K(and)H-sok (bocsi valamiért nem működik az and billentyűm), vagy OTP-sek.

Nekem 15 éves korom óta OTP junior bankszámlám van. Nem vonnak le érte számlavezetési költséget és a pénzfelvétel is ingyen van OTP-s automatából. Más költség hirtelen nem is jut eszembe. Az OTP-t nagyon sokan szidják, de a junior csomagjuk alapvetően szerintem jó, nekem bejött, bár összehasonlítási alapom nincs.

Egyedüli költség amiért levonnak pénzt, az az sms értesítés, ha mozgás van a számlán, de ez egy szolgáltatás, ha nincs szükséged rá le lehet mondani.

Neten kb mindent lehet intézni a számlával kapcsolatban, így amióta van netes "szerződésem" nem is jártam a bank közelében, max pénzt betenni.

A K(and)H-t is nagyon dícsérik, de erről részletesebb infóm nincs.

2011. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem cibezz számlám van a cib banknál. internetbank, havi kétszeri pénzfelvét bármelyik automatából ingyenes, sms szolgáltatás 3 hónapig ingyenes, internetbank ingyenes. ennyi jutott hirtelen eszembe.
2011. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt két szempontot tarts szem előtt: egyrészt érdemes lenne kihasználnod, hogy fiatalkorú vagy, mert a legtöbb banknál van junior kedvezmény, másrészt először ott érdemes körülnézni, ahol a szüleid számlája van, mert jó esetben a legtöbb banknál erre is van kedvezmény (úgy értem, ha egymásnak utaltok).


Egy nagyon profi honlap korodbelieknek:

[link]


Utánakerestem neked, íme egy összesítő oldal linkje, ahol ifjúsági bankkártyák, bankszámlák találhatóak:

[link]


Sok sikert!

2011. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!