Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a kezelési költség az...

Mennyi a kezelési költség az OTP banknál?

Figyelt kérdés
Szóval milyen hátrányai vannak a bankkártyának? Érdemes csináltatni? Mennyi a kezelési költség meg az ilyesmik. Melyik banknál érdemes inkább csináltatni? FOntos tudnivalókat is írjátok meg! :D Én csak oylat szeretnék, hogy fel tudjam venni róla a pént meg tudjanak rá utalni is! : D Ennyi kb. :) Várom a válaszokat! Köszönöm! 15/L
2011. júl. 6. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

OTP banknál van junior számla, annak nagyon alacsonyak a díjai.

Pontos összegeket most nem fogok mondani, de én azt használom már 6 éve, elégedett vagyok. Ingyen adtak netes számlahozzáférést.

Viszont az automatás felvétel pénzbe kerül (20000-t vettem fel 210 kezelésiért) így az annyira nem éri meg, viszont ha ahol tudsz kártyával fizetsz, akkor nem is nagyon kell kivenned ATM-ből.

Illetve én azt szoktam még, ha anyuékkal vásárolok, és ők készpénzzel fizetnének, hogy én fizetek a kártyámmal és ők ideadják a KP-t. Ingyen pénzfelvétel lényegében :D

2011. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én még junior kártyás vagyok, majdnem 400Ft-ot vonnak le a pénzfelvételért. Négy hónap múlva lejár a kártyám, akkor meg fogom szűntetni náluk a számlámat. Nagyon sokat levonnak mindenféléért.

Valószínűleg az Erste-hez igazolok.

2011. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az Otp a legszarabb, én eljöttem onnan mert nagyon sokat levontak mindenféle szarra.
2011. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP a legdrágább.
2011. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
melyik a legjobb, oclsóbb??
2011. júl. 6. 21:26
 7/21 anonim ***** válasza:
tulajdonképp az összes többi olcsóbb.
2011. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
aha és konkrétabban melyik a legolcsoobb?
2011. júl. 6. 21:51
 9/21 anonim ***** válasza:
Maguk sem tudják csak fikáznak ész nélkül...
2011. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Állítólag az Erste a Citi és a Cib bank olcsóbbak,de én azt javaslom,hogy menj be az OTP-be érdeklődd meg a dolgokat ,a junior számla 18 éves korig ingyenes(már korábban linkeltem).

Én is az OTP-nél vagyok,tőlem nem vonnak le horribilis összegeket ,kibírom havi szinten azt a 4-500 Ft-ot,nem fogk más bankhoz menni,mert az OTP az államé és tudom,hogy még ha nem is teljes mértékben de az államot segítem a pénzemmel és nem a külföldi tőkét.

2011. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!