Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettem fel jelzálogkőlcsőnt a...

Vettem fel jelzálogkőlcsőnt a lakásra a Unikredit banktól amit rendesen fizetek, de pár évvel ezlőtt hitelt kértem az OTP- től is (személyi kőlcsőnt) (? )

Figyelt kérdés
Sajnos megváltozott anyagi körűlmények miatt csak a jelzálogkőlcsőnt (unikredit) tudom fizetni. Kérdésem az lenne ,hogy az otp elárverezheti a lakást akkor is ha az unikredit benk jelzálogott tett a lakásra?
2011. júl. 2. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
személyi kölcsön miatt először a fizetésedet fogják tiltani,nem árverezni.
2011. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az OTP először a fizetésed tiltja le. Ha nem fizetsz,akkor ráteheti a jelzálogot a házadra. Ebben az esetben az Unikredit azonnal felmondja a lakáshiteled,és a vége árverezés lesz.
2011. júl. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyelőre nincs sok lehetőség lakás árverezésre.


ha a fizetésedből nem tudja letiltani az OTP a tartozást, akkor meg fognak próbálkozni az ingóságaidat elárverezni.

Tv, mosógép, bútor, számítógép....


Ezek nyugodtan elárverezhetők.

2011. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!