1000 forint alatt lehet fizetni bankkártyával?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, le vagyok égve, nem akarok leégni a boltban .:D
2011. jún. 21. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, múltkor 600-at fizettem vele.
2011. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet bármennyit, de néhol kiírják -pl nálunk a gyógyszertárban- hogy csak 500.- forint felett lehetséges a kártyás fizetés.
2011. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
lehet!! én is fizettem már így
2011. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha az egyenlegem kevesebb mint 1000 ft?akkor is lehet?
2011. jún. 21. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Az egyenleged összegéig fizethetsz vele.
2011. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a múltkor 88.-ftot fizettem 4 zsemléért kártyával.
2011. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bármennyit lehet kártyával fizetni.

Azért szoktak néha minimum összeget kiírni, mert a kártyás fizetésnél nem te, hanem a bolt fizeti a díjakat, és van egy összeghatár, ami alatt ez nagyobb, mint a nyereség azon, hogy vettél valamit, tehát nem éri meg a boltnak, hogy te kártyával fizetsz.

2011. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet! Én szinmte mindig kártyával fizetek és sokszor nem jön ki az ezer ft pl tegnap is 220 forintért vásároltam a tescoban kártyával. Ciki vagy nem ciki. Mögötted várakozókat zavarhatod vele mert a kártyás vásárlás több idő mint ha készpénzzel fizetnél de nem szoktak zúgolódni emiatt.

Múltkor meg 1 liter benzint tankoltam és azt is kártyával fizettem. Na ott már égett a fejem rendesen :D

Nem is csinálok többet csak nem volt nálam egy kanyi kp se a kártyán is csak éppen valami apró nem mertem kockáztatni :D

2011. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ettől nem égsz le a boltban. Leégés az amikor telerakod a kocsidat és fizetéskor derül ki hogy nincs nálad se kp se kártya.. :D

Volt amikor nálam volt ugyan de sehogyse akart eszembejutni a PIN kód. :( Álltak mögöttem vagy 10-en. Egyesével pakoltam vissza mindent a megrakott bevásárlókocsiból... közben arra gondoltam de jó is volna elsüllyedni..

Aztán olyan is volt hogy nem volt fedezet a kártyán persze az is fizetéskor derült ki...

Nálam jobban nem éghetsz le nyugi! :D

2011. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen simán lehet csak oda kell neki adni és levesz belőle annyit amennyit kéne fizetni
2011. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!