Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mostanába vett-e fel valaki...

Mostanába vett-e fel valaki provident vagy cofidis hitelt?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá?
2011. jún. 14. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ezeket még nem büntették meg? Azt hittem már rég eltűntek, olyan mértékben húzzák le az embereket.
2011. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Providenthez munkabér papír,illetve okmányaid!a cofidis pedig egy érdekesen gondolkodó bank!mi nem kaptuk meg az tuti 70 ezer fizivel bankszámlával,semmi másik hitelünk nincs,kezes is volt 65 e nyúgdíjjal,minden rendbe van körülöttünk és elutasított,mivel átlágot néznek amelyik városba,faluba laksz megnézik mennyi az esélye hogy te vissza fogod-e törleszteni!és ha mondjuk ahol laksz 60 van nem törlesztik te sem kapod meg!a provident másnap hozta a pénzt semmibe nem kötnek bele az ég világon min.40 e fizi és kész adják,én a gyesre vettem fel!
2011. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Providentnél van havi törlesztési lehetőség is, vagy csak heti?
2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elvileg nem megengedett,de van.

Én is úgy törlesztem,hogy 3-4 hetet fizetek előre.

2011. júl. 12. 17:06
 5/5 anonim válasza:

Én Novemberben vettem fel tőlük kölcsönt ,nagyon hamar megkaptam,de senkinek nem ajánlom,mert ennyire éhenkórász céget még nem láttam...

Rendesen törlesztem,de minden hónapban felhívnak,hogy szándékozok e befizetni a csekket?!

12.én törlesztem és ma 10-edikén korán reggel felhívott a nő,hogy látja előbb kaptam fizetést,ez hogy lehet? meg hogy 12edikén lesz pénz a számlámon h törelsszem? mondom neki miért ne lenne???! eddig is fizettem!ezek azt nézik mikor mennyi pénz megy a számlámra......FELHÁBORÍTÓ!!!


ÉS HOZZÁTENNÉM hogy 120.000 ft os átlaggal vettem fel,és ez nekik kevésnek bizonyult,így a hiteligénylőlapomon midnent összekellett hazudniuk,hogy van házam,autóm ,hitelem minden!!-közben persze semmim sincs,ennyit erről!!!!

2012. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!