Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankautomatánál mindig vesz...

Bankautomatánál mindig vesz le külön pénzt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy melyik banknál kössek bankszámlaszámot, mert sokan azt mondták, hogy az OTP-nál, pénzfelvételkor levesz 500ft-ot...

Mindegyik banknál ez van?

Melyik a legjobb bank?

Köszönöm


2011. jún. 14. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

általában úgy van, hogy a saját automatánál nem kerül semmibe.

De az OTP a legdrágább számla más szempontból

Keress olyan bankot ahol nincs kártyadíj, számlavezetési díj....(szinte az összes többinek van ilyen számlája)

a kártyával pedig fizess.

ne vegyél felpénzt csak ha elkerülhetetlen

2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm...az OTPt én is kerülni akartam...és melyik banknál nincs kártya díj?
2011. jún. 14. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem majdnem mindegyiknél.

Nekem unicredites számlám van, nincs kártyadíj,nincs számlavezetési díj, az utalás ingyenes......

2011. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
OTP-nál pénzfelvételnél valami százalékos rendszer van. Tehát attól függ, hogy mennyit vesz le, hogy mennyit veszel le. Pontosan nem tudom hogy van :)
2011. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem banktól függ! Minden banknak van több számlacsomagja, mindegyiknél másért kérnek el pénzt. Ott kell bankszámlát csinálni, ahol az általad használt szolgáltatások ingyenesek vagy olcsók. Egyébként otp-nél alapvetően százalékot vonnak pénzfelvétnél, de van olyan számla, ahol ingyenes, vagy havi kettő ingyenes, ilyesmi. Ezt képtelenség fejben tartani, ezért ajánlom, hogy hasonlíts össze minél több számlacsomagot, és amelyik éppen a legkedvezőbb, azt válaszd.
2011. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

én a K&H vagy az Erste banknál szeretném megnyitni a bankszámlámat.:)

2011. jún. 14. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Citibankot ajánlom. A 0 Ft-os bankszámlájukkal tényleg ingyen van minden, bármelyik bank, bármelyik ATM-éből ingyen vehetsz ki pénzt. Havi 150.000 Ft jóváírásra viszont szükség van (de asszem az mehet 2 részletben is).
2011. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!