Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lesz most? Mehetek a 1,5...

Mi lesz most? Mehetek a 1,5 éves kisgyerekkel az utcára?

Figyelt kérdés

A bank felmondta a szerződésünket,mert a párom elvesztette a munkáját..egyszerűen nem tudtuk fizetni a törlesztőt,ráadásul én akkor lettem terhes(még mielött leépítés volt) veszélyeztetett terhes voltam így nem tudtam tovább dolgozni,de amugy se nagyon segített volna az a 60ezer amit kerestem...A párom több,mint egy évet itthon volt,nem talált munkát,bár őszintén megvallva amúgy sem a munka hőse,nagyon nem is törte magát.Teljesen elúsztunk :( hitelből hitelbe.Most itt vagyunk,másfél éves a kisfiam,a bank már felmondta a szerződést.A párom már dolgozik,az eredeti hitelt már tudnánk fizetni,de gondolom ilyen nincs.

Akkor most mi lesz?Elárverezik az otthonunk?És ami a legdurvább senki nem mondd semmit,mire számítsak,csak élünk egyik napról a másikra.Beírassam a gyerekem bölcsibe vagy ne,mert már nem is fogunk itt lakni???Mit tegyek?


2011. jún. 14. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég kevés infó. Menj be a bankhoz és ott kérdezd meg, mi a helyzet. Addig maradj ott, amíg el nem mondják. Aztán annak függvényében kitalálod majd, mit tudtok csinálni.
2011. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! uh, hát ez nagyon nehéz szitu... Szülőkhöz nem tudok menni?
2011. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Családsegítő... merre laksz?
2011. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szülőkhöz természetesen tudunk menni,ha oda kerül a sor,de hát szívesebben maradnék külön a saját kis otthonomban.Családsegítő...még amikor terhes voltam bementem amikor hitelből hitelbe másztunk,hátha tudnak segíteni,de már akkor elküldtek,hogy túl sok a tartozásaink.Veszprém amugy...
2011. jún. 14. 22:06
 5/8 anonim válasza:
Mindenképp szülői segítség, csak az fog segíteni, ha az nem megy...akkor vállalj melót otthonról végezhetőt, ha csak minimálisat tudsz tenni, spórolni a családi kasszába, az már siker.Semmi esetre ne hitelben gondolkodj.Az lejtő!!
2011. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak neked írom hanem általánosságban erről a kilakoltatási helyzetről a véleményem.Nem hallottatok még az albérletről? Mert folyamat ezt olvasom hogy vagy megmentik a hiteleseket vagy utca. Ausztriába az emberek nagy része bérlakásokban él. Ha nekik jó akkor a magyaroknak miért nem jut még csak eszükbe sem mint megoldás?
2011. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyon egyszerű a dolog: ha az embernek van egy albérlete, azt röhögve kifizeti. Ha van egy kicentizett, bedőlt hitele, ami önmagában is több, mint amennyit ki tudna fizetni, akkor amellett már albérletbe sem tud menni.
2011. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jó lenne az albérlet,ezzel nincs is semmi probléma,csak tudod ha elárverezik a lakást abból sajnos fog maradni még bőven tartozás,ugyanis a bank nem fogja annyiért eladni amennyit ér egyáltalán,meg amennyi a hitel rajta.Szóval lakás nem lesz,de adósság marad...akkor miből fizessek még albérletet?Természetesen nemsokára megy a bölcsibe a gyerkőc,csak jó lenne tudni hol :S és én azon nyomban munkába állok.
2011. jún. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!