Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » S:O:S:! Otp-nél mikor vonják...

S:O:S:! Otp-nél mikor vonják le a tartozásokat? (törlesztés, stb)?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ha tegnap utaltak rá,azt még le tudom venni?

Én nem otp-s vagyok,de oda tudtam csak utaltatni egy termékem árát.Ha az illetőnek van (amit nem tudok) tartozása,azt levonják ebből?Nem sok pénzről van szó de mégis.

Jó lenne tudni otp-sektől mikor vonnak.

Köszi


2011. máj. 26. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk minden hónap 4-én rántják le a lakáshitel törlesztőjét.

De ez attól is függ, hogy melyik bankkal/hitelintézettel van az ismerősödnek kapcsolata. Mert ha mondjuk Credigennél van egy áruhitele, azt meg 7-én szokták vonni.

Szóval az kevés info, hogy az OTP-nél vezeti a számláját. Egyébként a számlán rendelkezésre álló összegből bármikor vonhatnak, attól függetlenül, hogy honnan érkezett.

2011. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.Köszönöm.

Azt hiszem van valami tartozás az otp-felé valami árú hitelhez hasonló.Amit fellehet venni egyszer,és ha vissza füzete akkor akár újra.

2011. máj. 26. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
nem attólfügg, hogy melyik bank,hanem hogy az adott részletnek mi az értéknapja.
2011. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!