Ma lettem bejelentve egy munkaba! Személyi kölcsön ki tudok venni? Es ha igen akkor melyik bankban? Kezbe kapom a fizumat, nins fedezet nekem, havi netto 90 ez lehet rola szo? Kb 600 ezret akarok .

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A bankok általában egy év munkaviszonyt kérnek,és a fizunak bankszámlára kell jönni.
2011. máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is egy évet, de egy sima személyi kölcsönhöz minimum 3 hónap kell. És persze hitelbírálat, tehát semmi sem biztos.
2011. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

felejtő


az ilyen emberek már nem kapnak hitelt.

2011. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz..


Én mostanában próbáltam hitelt felvenni.


- Határozott idejű munkaszerződésre nem adnak

- próbaidőre nem adnak

- Ha felmondás alatt állsz nem adnak.

- Ha kft-nél vagy Bt nél vagy, legalább 1 év 6 hónapos határozatlan idejű szerződésednek kell lenned, vagy nem adnak

- Ha RT nél vagy közalkalmazottként dolgozol akkor elfogadják a határozott idejűt is amennyiben már legalább egy éves, és már 2x volt hosszabbítva.

- Az éves Netto kereseted max 60% ig tudsz felvenni minimum 30% os thm-mel.


Dióhéjban ennyi..

2011. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és mindegy hova mész, mindenhol ugyanez van, utolsó voltam.
2011. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja meg most nézem csak, hogy kézbe kapod a fizudat, ez újabb hátrány.

Bankszámlán leigazolhatóan beérkező jövedelem kell mindenhova..

2011. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90 nettóra nincs az a bank ami ad 600K személyi kölcsönt. Akkor se ha bankszámlára kapod a fizetésed és X éve ott dolgozol. Egyszerűen, mert ennyi fizetésből nem lehet visszafizetni...
2011. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adnak neki de csak másfél év leigazolt meló után, és akkor legalább 6-7 évre kell felvennie szóval a futamidő alatt összesen legalább 2 millát fizet majd vissza
2011. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!