Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP Junior kártyával lehet...

Az OTP Junior kártyával lehet paypalra utalni pénzt vagy nem?

Figyelt kérdés
én már nem tudom -,- megkérdeztem egy otp be dolgozót régebben azt mondta nem. mostmeg többen is mondták, h lehet. vki pls segítsen.
2011. máj. 15. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de egyébként nem kártyával utalsz, hanem a folyószámláddal.
2011. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal lehet belföldi számlára való utalással pénzt feltölteni, amelyhez bármilyen belföldi banknál lévő folyószámla jó, így a junior is.

Egyébként 18 év felett Mastercard online bankkártyát kapsz, amivel tudsz fizetni neten ["online bakkártyás fizetés"], illetve paypalra is tudsz a kártyával feltölteni pénzt.

2011. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Utolsó: elmondanád, hogyan?
2011. máj. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
melyik hogyan?
2011. máj. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hogy hogyan kell sima utalással PayPalra tenni pénzt.
2011. máj. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bejelentkezel, a főoldaladon ott van, hogy "Top up", arra rámész és ott kiírja. Nálam legalábbis így van.


"You can transfer money from your bank account in HUF to your PayPal account just as you would when making a domestic payment transfer. You'll need to use your PayPal Customer Reference /ID and enter it exactly as it appears below." stb...

2011. máj. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már 14 éves kor után megkapod az MCO kártyát, nem kell 18 éves korig várni. Az meg egy rendes nemzetközi bankkártya, a legtöbb helyen, és a PayPalen is elfogadják.
2011. máj. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!