Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MIT TEGYEK? HITELKIVÁLTÁS!

MIT TEGYEK? HITELKIVÁLTÁS!

Figyelt kérdés

Van egy lehetőségem, hogy kiváltsam az összes hitelemet egy hitellel.Ez a hitel ingatlanfedezet és kezes nélküli 15 éves futamidővel 5 millió forint havi 43000 ft, fix forint alapon.

Ez így jó is lenne ,de egy ilyen ismeretlen kft adná a hitelt és szerződéskötéskor be kell fizetni 260000 ft-ot.

A kft neve 1st kft. címe Budapest Révay utca 3.

Ha valaki már kapcsolatban van a céggel kérem válaszoljon hogy megbízható e a cég?


2011. máj. 9. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd már be a keresőbe a cég nevét, sok találatot fogsz kapni. Ráadásul ha előre be kell fizetned ennyit, akkor az már teljesen nyilvánvaló, hogy fogyasztói csoportról van szó. Azt tanácsolom, hogy kerüld el őket és egy normális bankot keress, ne ilyen szélhámosokat!
2011. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.A googlen nem találtam semmit.a telefonba azt mondták nem fogyasztói csoport.Még utána járok a dolgoknak, de nem hiszem hogy belemegyek.
2011. máj. 9. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


itt gondoltam a keresést, de érdekes, hogy nem találtál semmit, a belinkelt kérdésnél az első válasz az enyém, simán google kidobja...

2011. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Egyértelmű kamu. Egy gyors számolást végeztem az Axa számolóval és arra is 63e Ft jött ki, az Axa benne van a top 5-ben és ha még akár 5-10 e Ft -al is jobbat tud vmelyik bank, akkor is 53-55 megvan a törlesztő, KAMU, a 43e Ft!!!
2011. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még szerencse,hogy nem ugrottam bele!
2011. máj. 10. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!