Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámlahitelt mikor mond...

Folyószámlahitelt mikor mond fel a bank?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem állnak fenn a megfelelő feltételek. Pl az OTP-nél a havi rendszeres "munkabér" megjegyzéssel érkező jövedelemátutalás az alap.
2011. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam az Erste 2 hónap után mondta fel, mikor már nem érkezett arra a számlára a munkabérem.
2011. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én mikor munkanélküli lettem és nem jött jövedelem, nem mondták fel a hitelt pedig nem 2 hónap után találtam új állást.


Ha a tartozásod meghaladja az minimálbért, akkor biztos, hogy felmondják. Az most 75.000 Ft. Ha nem kommunikálsz velük, hogy hogy állsz, illetve ha sokáig nem fizetsz, akkor is felmondják. Tehát tartani kell velük a kapcsolatot, mert az nem tüntet fel jó fényben ha nem tudnak veled beszélni, hogy mi a helyzet.

2011. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja bocs :) Most nézem, hogy "Folyószámlahitel" :P Amit én leírtam az személyi meg egyéb kölcsönre vonatkozik.


Folyószámlahitel-nál valóban 2-3 hónap után felmondják ha nem érkezik munkabér, hisz a folyószámlahitel összegét is a munkabéredhez igazítják.

2011. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Asszem idevág egy kérdésem lenne :

Van folyószámlahitelem az Ersténél , nem törlesztem , pénz se megy a számlámra 1 hónapja . Pontosan mi történik ha továbbra se fizetem ? Felbontják a szerződést ? Milyen következményei lesznek ? Köszi a választ.

2011. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyösszegű visszafizetést fog kérni a bank, büntető kamattal. Ha nem fizeted, végrehajtást kérnek, aminek a vége az eredeti tartozás duplája is lehet.
2011. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem szólj,h nem tudod fizetni és kérj részletfizetést, te intézkedj előbb, ne rájuk várj, akkor jobban jársz.
2011. nov. 17. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindig magunk keressük fel a bankot ha látjuk, hogy fizetési nehézségeink lesznek, ne várjuk meg míg a bank eszmél fel, hogy hoppá itt gáz van, mert utána sokkal nehezebb megoldást találni. Sokan ezzel buknak el, hogy basznak kommunikálni a pénzintézetekkel, pedig ha felkeresik őket mielőtt a baj bekövetkezik, akkor általában segítenek és meg lehet velük állapodni.
2011. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!