Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vehetek fel hitelt és ha igen...

Vehetek fel hitelt és ha igen melyik banknál? Részlet lent

Figyelt kérdés
19éves vagyok még tanulok,dolgozok de diákmunkán,kapok árvasági támogatást(30ezer)családit(20ezer általában)+amit dolgozok (egy hétvégére 10ezer) szükségem lenne kb. 70ezer ft-ra de nem tudom hogy adnának-e.Jogosítvánnyal is rendelkezek mert ahogy olvasgattam neten valahol írták hogy az is kell. Szerintetek adnának kölcsönt és ha igen hol?NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK!
2011. máj. 8. 15:53
 1/3 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nem hiszem, 50e az igazolható és ráadásul ez sem Munkabérből, úgyhogy erre nem adnak ma már hitelt.
2011. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minimálbér kell méghozzá kizárólag munkabérből, betöltött 21 év és minimum 1 éve fennálló munkaviszony.
2011. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

70 ezer forintot?? Gondolkozzál már, mennyi lenne a törlesztő? Ezer forint 10 évre? Hol érné ez meg bárkinek is? :P

Ne egyél, csak kétnaponta, aztán össze is jön...

2011. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!