Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Japán jenbe érdemes betennem...

Japán jenbe érdemes betennem a pénzemet vagy részvénybe? 500. 000 forintról lenne szó!

Figyelt kérdés
Ez az összeg kb. mennyi hasznott hozna ( ha hozna) egy év alatt ? Van kockázat benne ? Melyik bankba érdemes betenni ?
2011. máj. 8. 09:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
3%

Japán seggbe?

Tőlem aztán ha te erre gerjedsz...

Igen tedd csak be a pénzed egy japán seggbe!

2011. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá (nyilván nem, különben nem itt kérdeznél ilyen blődséget) akkor jobb, ha semmi ilyesmiben nem gondolkozol.
2011. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tök normálisan irtam , mi a bajotok ??? He??
2011. máj. 8. 10:27
 4/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha van vésztartalékod kb. ugyanennyi akkor vehetsz részvényt, de ha nincs, akkor ne ebből akarj meggazdagodni, rakd el vésztartaléknak.
2011. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi ! És részvényt hol érdemes venni , melyik bankba ? Tényleg kezdö vagyok ! És mennyit kaszirozhatok egy év alatt ? Esetleg neked is van pénzed jenbe ?
2011. máj. 8. 11:46
 6/13 anonim ***** válasza:
az egyik jobb mint a másik:)
2011. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a jen egy időzített bomba (Japán úszik az adósságban), a "részvényeseket" pedig néhány évente kinyírják


akkor keresel ezen a piacon, ha:

1. ÉRTESZ HOZZÁ

2. max középtávon gondolkodsz. és nagyjából összhangban vagy a piaci trenddel



PS: a múlt heti látványos árupiaci összeomlás bohózat semmit sem változtatott azon a tényen, hogy stagflációs időszakban vagyunk (2 hát alatt 5-ször, összesen 84%-al emelték az önerő-hányadot /margin requirement-et, az „összeomlás” mindössze erről szólt), továbbra is az árupiaci szekció lesz a menő – annak, aki ért hozzá…

2011. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

klikk az alábbi linkre


[link]


jó kis "saját-erő hányad"/fedezeti letét követelmény emelkedés


na ennyit a "spontán" piaci folyamatokról.

2011. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Szerintem nem érdemes japán jenbe jelenleg. Nekem latin-amerikai részvényben illetve nyersanyagban vannak részvényeim, ezek tavaly 200% körül hoztak, de ez most a fellendülés időszaka, nem lesz mindig így:D, mivel én pénzügyekkel foglalkozom, én magamon keresztül fektetek be.
2011. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Feltétlenül kockázatos dolgokba akarod "betenni" a pénzed?

Én nem ajánlanám egyiket sem.

2011. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!