Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankszámlára való utalás...

OTP bankszámlára való utalás után átvertek. Lenyomozható az illető?

Figyelt kérdés
Az utalásról bizonylat megvan, valamint az összes beszélgetés Prohardveren..
2011. máj. 6. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

kifizetted aztán nem adta oda amit kellett volna?

a neve megvan az illetőnek?

mondjuk ha nincs meg akkor is megvan a számlaszáma, hát te tudod, szerintem ha bemégy a rendőrségre a számlaszám alapján úgy is utánnanézetnek ,hogy ki az , mi az .


aztán ha tényleg tudod bizonyítani beszélgetéssel , hogy mi volt akkor úgy is te jössz ki jól a dologból.

2011. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, kifziettem és utólag küldte volna értékbiztosítva stb..


Név és a Bankszámlaszám megvan, valamint egy beszélgetés amiben nagyon ígéretesen látszik,hogy pontosan hogyan is vert át.

Ha ez alapján lenyomozható,akkor beis megyek a rendőrségre (nyílván a bizonyítékot kikell nyomtatni) azt megteszem, és magammal viszem a OTP bizonylatot is az utalásról.

Remélem a nyomára tudnak akadni!

2011. máj. 6. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
jah , szerintem biztos tudnak segíteni
2011. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez alapján simán tehetsz feljelentést.


Kinyomtatod a privát üzeneteket a PH-ról + lemásolod a banki utalás bizonylatát és beviszed a rendőrségre magaddal.


Sima ügy.

2011. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítségeteket.

Akkor lépek ez ügyben!

Köszi még1x mindenkinek!

2011. máj. 6. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
szívesen
2011. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tehetsz feljelentést, de a kutya nem fog foglalkozni az üggyel sajnos ez a mai magyar rendőrség és igazságszolgálatás! A rendőrök nem érnek rá ilyes (ők fogalmaztak íg) "piti" ügyekre.

A zsigulis nyugdijast nyaggatják a közúti bírsággal miközben a luxusautók söfőrjei büntetlenül száguldoznak.

2011. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A netes vásárlásnak sajnos ez a buktatója, én is sokat vateráztam és volt pár hasonló akár több tízezres károm ilyenek miatt amit sajnos soha nem sikerült behajtanom az eladókon. Nyomtalanul eltűnhetnek, felszívódhatnak és általában olyan nagy erőkkel nem keresik hogy a nyomára bukkannának. De aki neten vásárol az ezt tudja és valószínüleg vállalja hiszen ez kockázat benne van a pakliban. A vaterán és a teszveszen legalább látni, hogy sacc per kb mennyire megbizható valaki, a partneritől kapott értékelések alapján(teljesen biztosra persze soha nem lehet menni sajnos) de van más hely ahol még ez a "kapaszkodó" sincsen.

Sajnálom, hogy így jártál nem akartalak elkeseriteni lehet hogy szerencséd lesz és megfogják az illetőt, de sajnos sokszor még egy milliós értékű autólopással sem igen foglalkoznak, a betörésekről és egyéb bűncselekményekről nem is beszélve. Nekem ez a tapasztalatom. Persze ez csak az én véleményem.

2011. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértésed. Tisztába vagyok vele,hogy szinte biztosan egy vasat sem fogok viszontlátni a pénzemből.De talán nemis az amileginkább aggaszt,hanem hogy milyen emberek vannak manapság :(

Én már csak akkor jobban érezném magam,hogyha tudnám,hogy nyomára akadtak a fickónak és kap egy olyan finom kis büntetést,amit nem fog elfelejteni soha az életben.

Egyébként már 5-en vagyunk,tegnap összebeszéltünk és ötünket károsította már meg ugyanaz az ember. Ez talán nagyobb eséllyel mer majd kecsegtetni,hogy megtaláljak a fickót...

2011. máj. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!