Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kell még tennem valamit? Vagy...

Kell még tennem valamit? Vagy ez igy kész?

Figyelt kérdés

Rendeltem Ipon.hu ról, Online hitellel és házhozszállítással, mindent megadtam és befejeztem ahogy kel a rendelést.

Azoban jött egy levél ami a következőt írja :


Tisztelt xy!


Köszönjük megtisztelő bizalmát!


Örömmel tájékoztatjuk, hogy a Magyar Cetelem Bank Zrt. a honlapunkon rögzített adatai alapján hitelkérelmét előzetesen elfogadta.


A levelünkhöz csatolt szerződés csomagot nyomtassa ki és az Önnek megadott információk alapján kitöltve, aláírva küldje vissza számunkra, vagy hozza be üzletünkbe.


Címünk: IPON COMPUTER KFT, 1143 BUDAPEST FRANCIA ÚT 40


A kért nyomtatványok és dokumentumok beérkezését, valamint ellenőrzését követően az Ön által megadott elérhetőségeken keresni fogjuk az áru kiszállításával kapcsolatban.


Felmerülő kérdéseivel kapcsolatban forduljon hozzánk bizalommal,

telefonszámunk: 01-4502111

e-mail címünk: HITEL@IPON.HU.


Üdvözlettel:

IPON COMPUTER KFT


IPON COMPUTER KFT Online Áruhitel közvetítője a Magyar Cetelem Bank Zrt.


Van még vmi dolgom vele? vagy jönni fog a csomag és átvetem szokás szerint? vagy még vmi hülyeséget visszakell juttatnom?

Ez üzenet címe : Hitele házhoz megy, Ipontól kaptam.

Előre is köszi.


2011. máj. 5. 13:20
 1/1 anonim válasza:

Itt van mit kell tenned...


"A levelünkhöz csatolt szerződés csomagot nyomtassa ki és az Önnek megadott információk alapján kitöltve, aláírva küldje vissza számunkra, vagy hozza be üzletünkbe."

2011. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!