Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit szabad alkudni egy...

Mennyit szabad alkudni egy nyolcmilliós irányárból? (ház) MI az ami nem pofátlan? Honnan tudhatom mennyi a vége?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyiért éri meg ténylegesen a ház. Ha nagyon kitartják az árból úgy gondolod akkor akár több milliót is, ha a hasonló házak 9 millió akkor párszázeret meglehet próbálni de az sem tuti hogy megy.
2011. máj. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a 9,5 milliós lakást 8,8 millióért vettük meg.

A mai lakáspiacon nincs olyan, hogy pofátlan :-) meg kell próbálni, amit te gondolsz. Legfeljebb nem adják annyiért, de majd az eladó is mond egy árat. Valahol a kettő között biztos meg tudtok egyezni.

2011. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alkudni CSAK pofátlanul szabad.


Tegyük fel te árulod a lakásod 8M-ért.


Én odamegyek, megnézem, azt mondom 6-ot adok. Mi a válaszod?

Nyilván nem az, hogy krvanyád' takarodj, hanem, hogy hááááát az nagyon kevéske, én legalább 7,5-re gondoltam.

Akkor azt mondom, hogy kollega, legyen 7,3, hogy mindenki jól járjon, kezet rá.


Amúgy 10% körüli alkurés mindig benne szokott lenni a dologban.

2011. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ, milyen a ház, hogy van olyan jó, mint 8 millió, vagy nem ér annyit.ha nem ér annyit, akkor olyan 6,5 -7 milliót is ajánlhatsz, de tényleg csak pofátlanul lehet alkudni.Mi pl. vettünk egy "házat", kicsit nagyobb kertel, de vidéki, és nem volt jó a tetőszerkezet, a ház 2 szobás volt, nem volt nagy, és 5 millióért akarta adni.(Megjegyzem , NAGYON vidék), mi meg megmondtuk neki, hogy ez sok, 4 millióért megvesszük.Kénytelen volt belemenni, mert nem sok hülyének kellett ez a ház.
2011. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!