Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha OTP-nél szeretnék számlát...

Ha OTP-nél szeretnék számlát nyitni mint magánszemély, hogy érhetem el hogy rögtön kapjak is valami kis pénzt?

Figyelt kérdés
Unokatesóm nyitott számlát náluk és valahogy kapott 5 ezer forintot, de sajna olyan nagy az iq-ja hogy nem birta nekem elmegyarázni hogy miért csak annyit mondott lakástakarék.. :o<
2011. ápr. 28. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A Lakástakarék nem bankszámla!

De az OTP-vel nem érdemes kezdeni. Lakástakarékot pedig sehol,semmiképpen.

2011. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem érdemes vaz otpvel kezdeni? És miért ne kezdjünk lakástakarékba? Tényleg csak a véleményedre vagyok kiváncsi!
2011. ápr. 28. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Az OTP ügyintézése a legpocsékabb az összes bank között.

A Lakástakarékba tett pénzekhez később nagyon nehéz hozzájutni. Sok feltételhez kötik. Több ismerősömnek is volt,de nagyon nehezen láttak belőle pénzt. Ez nemcsak az OTP lakástakarékosságára igaz,hanem az összesre.

2011. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. ápr. 28. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "valahogy" kap 5 ezer forintot.

Kérdezd meg tőle pontosan, és javaslom, hogy nézzen utána, mert hanem tudta elmagyarázni, hogy mit csinált, akkor hogy gondolkodik hosszútávra pénzügyekben???

2011. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Szerintem pedig érdemes lakástakarékot nyitni, annyi a megkötése,mint ami a nevében van LAKÁSRA kell fordítani. 30% Állami támogatást egyik ország sem ad, sehol a világon, ennyiben még kivételes helyzetben is vagyunk. Ami tény, hogy a Lakástakarékos ügyintézők nagyobbik százaléka pocsék és egyáltalán nem nézi az ügyfelek érdekeit, de ezt ki lehet védeni egy független alkuszon keresztüli megkötéssel, aki nem a pénzintézetnek, hanem az ügyfélnek dolgozik.
2011. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!